Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir İlçelerinde Ulaşım Ağı Güçleniyor

Yağışlar ve deprem gibi etkenlerle deforme olan bağlantı yolunda, asfalt öncesi zemin hazırlıkları hızla devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın yürüttüğü çalışmalar sayesinde bölgenin ulaşımı için kritik olan bu yolun iyileştirilmesi sağlanacak

Yağışlar ve deprem gibi

Büyükşehir İlçelerinde Ulaşım Ağı Güçleniyor
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerden şehir merkezine uzanan bağlantı yollarının altyapısını iyileştirmek için hummalı bir şekilde çalışıyor. Bu kapsamda Dulkadiroğlu ilçesine bağlı Ağabeyli, Kemallı ve Başdevrişli mahallelerinden Çağlayancerit’e ulaşımı sağlayan bağlantı yolu da yeniden düzenleniyor.

Altyapıda Yenileme: Ağabeyli, Kemallı ve Başdevrişli Mahalleleri İçin

Yağışlar ve deprem gibi etkenlerle deforme olan bağlantı yolunda, asfalt öncesi zemin hazırlıkları hızla devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın yürüttüğü çalışmalar sayesinde bölgenin ulaşımı için kritik olan bu yolun iyileştirilmesi sağlanacak.

Kesintisiz Çalışmalar: Ulaşım Ağı Her Noktada

Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezi, ilçe ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan yerleşim yerlerinin ulaşımını geliştirmek için yollarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürerek, ulaşım altyapısını güçlendirme hedefine kararlılıkla ilerliyor.