Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir’den 19 Mayıs’ta Gençlere İnternet Hediyesi

Başkan Fırat Görgel öncülüğünde gençlere yönelik faaliyetlerini artırarak sürdüren, çeşitli kültür sanat etkinlikleri ve atölyeleri gençlerle buluşturan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda da özel bir çalışma yapıyor

Başkan Fırat Görgel öncülüğünde

Büyükşehir’den 19 Mayıs’ta Gençlere İnternet Hediyesi

Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda “Kahraman Gençlik” uygulamasını akıllı cihazlarına yükleyerek görevi tamamlayan tüm gençlere haftalık 2 GB internet hediye edecek.

Başkan Fırat Görgel öncülüğünde gençlere yönelik faaliyetlerini artırarak sürdüren, çeşitli kültür sanat etkinlikleri ve atölyeleri gençlerle buluşturan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda da özel bir çalışma yapıyor. Büyükşehir Belediyesinin “Kahraman Gençlik” uygulamasını akıllı cihazlarına indirerek 19 Mayıs’ta Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel’in sosyal medya hesaplarından birini takip eden tüm gençlere haftalık 2 GB internet hediye edilecek. Kahraman Gençlik uygulamasını akıllı cihazlarına indirerek kayıt olan gençler, hem Büyükşehir Belediyesinin etkinlik ve faaliyetlerinden haberdar olurken hem de 2 GB internet kazanma fırsatı yakalayacak. Kahraman Gençlik uygulaması; İOS cihazlarda App Store’den, Android cihazlarda ise Play Store üzerinden indirilebiliyor. Uygulamada 19 Mayıs haricinde de sürekli çeşitli görevlerle internet ve hediye kazanma şansı devam edecek. Yapılan açıklamada, etkinliğin 19 Mayıs’ta başlayıp 20 Mayıs itibariyle sona ereceği, kazanılan 2 GB internetin de 7 gün içerisinde hatlara tanımlanacağı belirtildi.