Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güler yüzlü insanların olduğu bir Çerkezköy istiyorum

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde AK

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde AK Parti’den belediye başkan aday adayı olan Dr. Ali Çolak, Çerkezköy’ü ulaşım, yol, altyapı, imar gibi birçok sorununu çözüme kavuşturarak iyi bir yere getirmeyi hedeflediğini açıkladı. Dr. Çolak, “Çerkezköy’de güler yüzlü insanlar olmasını, kadınlar ve çocukların mutlu ve adil bir şekilde yaşaması için ciddi çalışmalar yapacağım” dedi.

featured

Çerkezköy AK Parti Belediye Başkan A. Adayı Ali Çolak: Güler yüzlü insanların olduğu bir Çerkezköy istiyorum

Tekirdağ Çerkezköy’de uzun yıllar sağlık alanında hizmet veren Dr. Ali Çolak yerel seçimlerde AK Parti belediye başkanlığı aday adayı oldu.

Kadın ve çocuklar daha mutlu olacak

Dr. Ali Çolak Çerkezköy’de güler yüzlü insanlar olmasını, kadınlar ve çocukların mutlu ve adil bir şekilde yaşaması için ciddi çalışmalar yapacağını belirtti.

Trafik ve altyapı sorunu çözülecek

Bölgenin yılda yüzde 6 buçuk civarında göç aldığını, bu yüzden trafikte aksamalar meydana geldiğini söyleyen Çolak trafiğin aksamaması için önemli çalışmalar yapacağını vurguladı. Çolak bölgenin hızla gelişmesi sebebiyle kötüleşen altyapı sorunlarına çözüm getireceğine değinerek “Ana arterlerde mevcut hatlarda asbest borular var. Onların değiştirilmesi ile ilgili altyapı çalışmalarımız olacaktır” dedi. Çolak bölgede imar planı çalışmaları da yapılacağını ifade etti.

Yeniden Çerkezköy

Dr. Ali Çolak Çerkezköy halkından desteklerini beklediğini söyleyerek “Yeniden Çerkezköy diyerek bana destek vermelerini istiyorum. Zaten beni tanıyorlar. Dolayısıyla daha da iyi bir Çerkezköy, yaşanılabilir Çerkezköy için beni desteklesinler” dedi.

WhatsApp Image 2023 11 24 at 10.45.21

WhatsApp Image 2023 11 24 at 10.45.21 1

WhatsApp Image 2023 11 24 at 10.45.19WhatsApp Image 2023 11 24 at 10.45.14

Çerkezköy AK Parti Belediye Başkan A. Adayı Ali Çolak: Güler yüzlü insanların olduğu bir Çerkezköy istiyorum