Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Salonsuz şampiyonlar

Salonsuz şampiyonlar ARDAHAN-BHA Ardahan’ın

Salonsuz şampiyonlar

ARDAHAN-BHA

Ardahan’ın yetiştirdiği genç voleybol yetenekleri, başarılarıyla dikkatleri üzerlerine çekmeye devam ediyor. Göle 30 Eylül Ortaokulu kız voleybol takımı, Bayburt ilinde düzenlenen Okul Sporları Küçükler Kız Voleybol Grup Müsabakaları’nda rakiplerine üstünlük sağlayarak şampiyon oldu.

Adını Türkiye genelinde son 32 okul arasına yazdıran Göle 30 Eylüllü Sultanlar, rakiplerine set vermeden bu başarıyı elde etti. Ancak, daha da anlamlı olanı, okullarının spor salonu bulunmamasına rağmen bu başarıyı elde etmiş olmaları. Göle 30 Eylül Ortaokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Ferdi Altun, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Grup Şampiyonuyuz” ifadeleriyle başarının sevincini paylaştı. Altun, desteklerinden dolayı Okul Müdürü Alper Küpeli’ye, Müdür Yardımcısı Kemal Durmuş’a, velilere, Cennet Turizm’e ve öğrencisi Rabia Akdemir’e teşekkür etti.

30 Eylül’lü Sultanlar, grup müsabakalarında şu sonuçları elde etti:

Ardahan 2:0 Kars

Ardahan 2:0 Rize

Ardahan 2:0 Artvin

Şimdi ise genç sporcular, Türkiye Yarı Finalleri’nde başarılar elde etmek için hazırlıklarına devam ediyor. Bu başarılı çocukların en büyük hayali ise, okullarına bir spor salonunun yapılması ve potansiyellerini daha da geliştirebilmek.

Ardahan ve Göle’nin gururu olan 30 Eylül Ortaokulu’nun başarılı voleybol takımı, spor alanındaki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

65d7231ea1267